ПодарунокОкуляри сонцезахисні фотохромні хамелеон компьютерні Blue Blocker чорні 919_С1
- В наявності
- Код: 919_С1
550 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри Photochrom Blue Blocker. Лінзи хамелеони, компьютерні, максимальний комфорт для очей.
Жіноча, стильна овальна, безоправна, елегантна, витончена модель.
Легка та комфортна при посадці, добре пасує на середнє та невелике обличча.
Нейлонові лінзи, захистять від шкідливих сонячних променів 400UV та відблисків, прозорі, темніють в синій. Додатково, захист від шкідливого блакитного випромінювання від смартфонів тощо.
Колір оправи: чорний глянцевий.
Фотохромні: при наповнені кристалічною решітки фотонами світла, темніють, та навпаки.
Система кріплення: болти
Дуже комфортні, лінзи пристосовуються до навколишнього освітлення.
Якісна металева оправа та металеві дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 57 |
| Висота лінзи | 40 |
| Загальна ширина оправи | 143 |
| Довжина завушника | 141 |
| Міст | 18 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: безобідкова, чорна, глянцева.
- Дужки-завушники: металеві, чорні глянцеві.
- Лінзи: прозорі, фотохромні, Blue Blocker, темніють в синій.
У подарунок: ганчірочка і чохол-пильник.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Нейлон |
| Колір лінз | Синій |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Так |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 141 мм |
| Міст | 18 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | Blue Blocker |
| Оправа | Безобідкові |
| модель | 2026 |
| Складана оправа | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 550 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні фотохромні хамелеон компьютерні Blue Blocker чорні 919_С1»








