влевовправо
ПодарунокФутляр-пильникк м'який нейлоновий для сонцезахисних окулярів зелений з ганчірочкою F16_Green
- Готово до відправки
- Код: F16_Green
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футляр до сонцезахисних окулярів від пилу та іншого.
Високої якості з щільної нейлонової тканини.
Дуже зручний аксесуар, просто необхідний для збереження Ваших окулярів.
Розміри 175*90 мм.
Колір: зелений з малюнком (дівчина)
Легкий, міцний, закривається мотузочкою.
Такий футляр можна завжди взяти з собою і не переживати подряпати або пошкодити улюблені окуляри.
В комплекті оригінальна ганчірочка
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aolise |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вертикальний |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Форма | Сумочка |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Зелений |
| Спосіб закривання | Без застібки |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 1 мм |
| Вага | 5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
- Ціна: 50 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 20 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Футляр-пильникк м'який нейлоновий для сонцезахисних окулярів зелений з ганчірочкою F16_Green»





