ПодарунокОкуляри сонцезахисні фотохромні хамелеон компьютерні Blue Blocker хром 967_С3
- В наявності
- Код: 967_С3
550 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри Photochrom Blue Blocker. Лінзи хамелеони, компьютерні, максимальний комфорт для очей.
Жіноча, стильна овальна, безоправна, елегантна, витончена модель.
Легка та комфортна при посадці, добре пасує на середнє та велике обличча.
Нейлонові лінзи, захистять від шкідливих сонячних променів 400UV та відблисків, ніжно-блакитні, темніють в синій. Додатково, захист від шкідливого блакитного випромінювання від смартфонів тощо.
Колір оправи: хром глянцевий.
Фотохромні: при наповнені кристалічною решітки фотонами світла, темніють, та навпаки.
Система кріплення: болти
Дуже комфортні, лінзи пристосовуються до навколишнього освітлення.
Якісна металева оправа та металеві дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 58 |
| Висота лінзи | 33 |
| Загальна ширина оправи | 145 |
| Довжина завушника | 140 |
| Міст | 14 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: безобідкова, хромована, глянцева.
- Дужки-завушники: металеві, хромовані глянцеві.
- Лінзи: ніжно-блакитні, фотохромні, Blue Blocker, темніють в синій.
У подарунок: ганчірочка і чохол-пильник.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Нейлон |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Сріблястий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Так |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Висота лінзи | 33 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Міст | 14 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | Blue Blocker |
| Оправа | Безобідкові |
| модель | 2026 |
| Складана оправа | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 550 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні фотохромні хамелеон компьютерні Blue Blocker хром 967_С3»








