влевовправо

Електричний настільний сендвіч тостер бутербродниця чорний 750 Вт Maestro MR-713
- В наявності
- Код: MR-713
700 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна побутова електрична сендвічниця, бутербродниця, мультімейкер.
Призначений для приготування горячих бутербродів різноманітної форми.
Потужність 750 Вт забезпечує швидке та рівномірне нагрівання робочих пластин.
- Розрахована на одночасне випікання 4 сендвічів (з 2 скибочок квадратного тостерного хліба).
- Обсмаження сосисок та овочів з функцією: гриль
- Захисне антипригарне тефлонове покриття, яке мінімізує пригорання та полегшує очищення.
- Термостійкий пластик (чорний колір) зі спеціальними термостійкими ручками та захисним замком-фіксатором. Хроиована поверхня зверху.
- Дві лампи (індикатор живлення червана та світловий індикатор готовності до роботи-зелена).
- Тип решітки: гріль
- Вбудований автоматичний термостат та система захисту від перегріву.
Легка та проста у використанні та обслуговуванні електрична бутербродниця.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Таймер | Ні |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Режим розморожування | Ні |
| Функція підігріву | Так |
| Змінні форми | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Відокремлюємий шнур живлення | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Настільний |
| Відсік для шнура | Да |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Тип прибора | Електрична бутербродниця |
| Термоізольований корпус | Да |
| Знімні нагрівні пластини | Ні |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Ні |
| Лоток для жиру | Ні |
| Регульована висота гриля | Ні |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Захист від вітру | Ні |
| Безпечне автовимкнення | Так |
| Кнопка блокування | Так |
| Тип нагрівної поверхні | Ребриста плита |
| Захист від перегрівання | Да |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Призначення | Побутове |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Однобічне обсмажування | Так |
| Сфера використання | Fast-food |
| Максимальна продуктивність | 15 шт./рік |
| Тип | Контактний гриль |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Покриття нагрівального елемента | антипригарне покриття |
| Тип нагрівального елемента | Схований нагрівач |
| Дисплей | Ні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
| Від'єднуваний шнур живлення | Ні |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 18 мм |
| Глибина робочої поверхні | 18 мм |
- Ціна: 700 ₴







