влевовправо

Електрична настільна вафельниця сіра 800 Вт Maxwell MW-1571SR
- В наявності
- Код: MW-1571SR
1 200 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровафельниця настільна, призначена для випекання хрустких тоненьких вафель, які можна згортати у трубочки чи ріжки.
- 800 Вт забезпечує швидке та рівномірне нагрівання робочих пластин.
- Вбудований плавний термостат має п'ять режимів, керується механічним реле.
- Антипригарне покриття дозволяє готувати з мінімальною кількістю олії та легко очищувати прилад.
- Розрахована на 1 круглу вафлю діаметром близько 18 см.
- Легке переміщати, використовувати та мити.
- Безпечний корпус виготовлено з термостійкого пластику, а ручки мають надійний фіксатор та не нагріваються під час роботи.
- На верхній панелі розміщені світлові індикатори живлення та готовності до роботи.
Ця модель комплектується спеціальним пластиковим конусом, який допомагає швидко та безпечно формувати ріжки для морозива чи крему одразу після випікаання.
Легка та проста у використанні та обслуговуванні електрична вафельниця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxwell |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Режим розморожування | Ні |
| Функція підігріву | Так |
| Змінні форми | Ні |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Відокремлюємий шнур живлення | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіант встановлення | Настільний |
| Відсік для шнура | Да |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Тип прибора | Електрична вафельниця |
| Термоізольований корпус | Да |
| Знімні нагрівні пластини | Ні |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Ні |
| Лоток для жиру | Ні |
| Регульована висота гриля | Ні |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Захист від вітру | Ні |
| Безпечне автовимкнення | Так |
| Кнопка блокування | Так |
| Тип нагрівної поверхні | Гладка плита |
| Захист від перегрівання | Да |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Призначення | Побутове |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Однобічне обсмажування | Так |
| Сфера використання | Fast-food |
| Максимальна продуктивність | 15 шт./рік |
| Тип | Контактний гриль |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Покриття нагрівального елемента | антипригарне покриття |
| Тип нагрівального елемента | Схований нагрівач |
| Дисплей | Ні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
| Від'єднуваний шнур живлення | Ні |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 18 мм |
| Глибина робочої поверхні | 18 мм |
- Ціна: 1 200 ₴









