влевовправо

Електрична настільна млинниця чорна 1000 Вт Maxwell MW-1970BK
- В наявності
- Код: MW-1970BK
1 150 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей побутовий прилад призначений для швидкого та рівномірного випікання класичних тонких млинців.
Основні характеристики:
- 1000 Вт забезпечує швидкий нагрів робочої поверхні.
- Електроживлення: 220-240В
- Робоча поверхня становить 30 см, що дозволяє випікати великі млинці.
- Розрахована на одночасне приготування 1 млинця.
- Антипригарне покриття запобігає прилипанню тіста та полегшує догляд.
- Плавне механічне регулювання температури за допомогою поворотного перемикача.
- Світлові індикатори живлення (Power) та готовності до роботи (Ready).
- Поставляється з дерев'яним Т-подібним розподільником тіста та лопаткою.
Зручна та компактна млинниця для дому та для ярмарок, свят тощо. Легка в работі та догляді.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxwell |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 30 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип прибора | Електрична млинниця |
| Варіант встановлення | Настільний |
| Тип нагрівної поверхні | Гладка плита |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Відокремлюємий шнур живлення | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Відсік для шнура | Да |
| Термоізольований корпус | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Знімні нагрівні пластини | Ні |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Ні |
| Лоток для жиру | Ні |
| Регульована висота гриля | Ні |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Захист від вітру | Ні |
| Безпечне автовимкнення | Так |
| Кнопка блокування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Призначення | Побутове |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Функція автовимкнення | Так |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Однобічне обсмажування | Так |
| Сфера використання | Fast-food |
| Максимальна продуктивність | 50 шт./рік |
| Тип | Контактний гриль |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Покриття нагрівального елемента | антипригарне покриття |
| Тип нагрівального елемента | Схований нагрівач |
| Дисплей | Ні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Індикатор нагрівання | Так |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 30 мм |
| Глибина робочої поверхні | 30 мм |
- Ціна: 1 150 ₴







