влевовправо

Електрична індукційна однокомфортна настільна плита чорна 2000 Вт Astor IDC-2042
- В наявності
- Код: IDC-2042
1 250 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична індукційна однокомфортна настільна плита торгової марки Astor.
Компактна електрична плитка на одну конфорку. Швидке та якісне приготування та розігрів, легкий догляд. Заощадливість електроєнергії A+++.
- Потужність: 2000 Вт забезпечує миттєве нагрівання за індукційною технологією.
- Високоякісна склокераміка класу А, стійка до подряпин і легка в очищенні.
- Сенсорна електронна панель зі світлодіодною індикацією.
- Таймер на 180 хвилин.
- Комфорка класу Infinite, розпізнає розмір посуду.
- Колір поверхні: чорний
- 8 програм, функція моментального розігріву
- Економить до 60% часу та електроенергії (клас енергоспоживання А+++ відповідно до маркування на коробці).
- Автоматичне виявлення сумісного посуду, захист від перегріву та функція блокування від дітей.
- Вбудований таймер до 180 хвилин, функції «Мультикухар» (Multicook) та швидкий розігрів «PowerBoost».
- Електроне керування.
Для цієї плити потрібен спеціальний посуд із феромагнітним дном (чавун, емальована сталь або нержавіюча сталь, до якої магнітиться магніт).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astor |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Ширина плити | 24.5 см |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Індукційні |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість індукційних конфорок | 1 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Розташування конфорок | центральне |
| Конфорка-гриль | Ні |
| Газ-контроль конфорок | Ні |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Фритюрниця | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Автоматика закипання | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кришка | Немає |
| Секція для посуду | Ні |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Можливість вбудовування | Ні |
| Довжина кабелю | 1.5 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 1 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Метал |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Відсік для шнура | Да |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Термоізольований корпус | Да |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Ручки, що не нагріваються | Да |
| Знімні нагрівні пластини | Да |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Немає |
| Наявність антипригарного покриття | Да |
| Лоток для жиру | Немає |
| Регульована висота гриля | Немає |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Да |
| Захист від вітру | Немає |
| Безпечне автовимкнення | Да |
| Кнопка блокування | Да |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 28 мм |
| Глибина робочої поверхні | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 1 250 ₴









