влевовправо

Мангал барбекю гриль складний сталевий чорний Maestro Basic BBQ Grill MR-1010
- В наявності
- Код: MR-1010
600 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручний, компактний, складний мангал.
- Розкладається та складається без використання додаткових інструментів за принципом «валізи» (кейсу), що полегшує його транспортування та зберігання.
- Зручний для кемпенгу та відпочинку на свіжому повітрі.
- До набору входить сталева хромована решітка-гриль, яку можна фіксувати на різних рівнях висоти.
- Вага мангала в повній комплектації 1,8 кг, зручно для перенесення на вітдалені локації.
- Розмір виробу у розкладеному стані становить 43 х 29 х 22 см. Площа робочої поверхні решітки — 43 х 29 см.
- Виготовлений із металу завтовшки 0,5 мм, розкритий чорною стійкою фарбою.
- Корпус оснащений навісними ручками для перенесення та вентиляційними отворами для підтримки стабільного горіння вугілля.
- Додаткові шомпули, шампура, решеткі в комплектацію не входять.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 0.5 мм |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Кількість пальників | 1 шт. |
| Комплектація шампурами | 0 шт. |
| Комплектація коліщатками | 0 шт. |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Совок | 0 шт. |
| Кочерга | 0 шт. |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 43 мм |
| Довжина робочої поверхні | 22 мм |
| Ширина робочої поверхні | 43 мм |
| Висота робочої поверхні | 29 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 600 ₴






