влевовправо

Колба замінник для заварника френч-преса скляна 600 мл Maestro MR-600
- Готово до відправки
- Код: MR-600
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна колба для заміни в заварники, френч-преси фірми Maestro об'ємом 800 мл з цільного жаростійкого скла, у виподку побиття основної.
Подходит для любой модели заварника Maestro об'ємом 600 мл
- Об'єм: 600 мл.
- Колба: жароміцне боросилікатне скло
- Колір: прозорий
- Підходить для посудомийних машин.
Фото оригінальне
| Об'єм | 600 мл |
| Довжина | 150 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Маса без води | 80 гр |
Товар заводського виробництва, сертификовано.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Колба |
| Матеріал | Скло |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Об`єм | 600 мл |
| Колір | Прозорий |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал ручки | скло |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Нове |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарело) |
| Призначення | Побутове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Колба |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Товщина дна | 1 мм |
| Матеріал чайника | Стекло |
| Загальний об'єм чайника | 0,6 л |
| Товщина корпусу | 0.4 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 гр. |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Стекло |
| Додаткові функції | |
| Функція автовимкнення | Ні |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
- Ціна: 130 ₴









