влевовправо
-25%Електричний притискний гриль бутербродниця металевий чорний 1800 Вт Astor SP-1526
- В наявності
- Код: SP-1526
1 600 ₴
1 200 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контактний гриль Astor.
Цей побутовий прилад призначений для приготування паніні, гарячих бутербродів, овочів або м'яса на грилі в домашніх умовах.
Уцінка!!! Товар з вітрини, має невелички подряпини!!!
Основні характеристики пристрою:
- Потужність: 1800 Вт забезпечує швидке нагрівання.
- Корпус: Виконаний із термостійкого пластику з металевими елементами.
- Робоча поверхня: Алюмінієві пластини зі стійким антипригарним покриттям.
- Керування: Механічне, пристрій оснащено регульованим термостатом.
- Індикація: На ручці розташовані індикатори живлення та готовності до роботи.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Astor |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Функції приготування | Гриль, Стейк, Бургер, Сендвіч, Сосиски |
| Сфера використання | Fast-food |
| Різновид професійного тостера | Горизонтальний |
| Джерело живлення | Мережа 220 В |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Да |
| Тип керування | Механічне |
| Призначення | Побутове |
| Максимальна продуктивність | 50 шт./рік |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Зберігання додаткових плиток на корпусі | Ні |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Ні |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Регульована висота гриля | Ні |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Захист від вітру | Ні |
| Безпечне автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кнопка блокування | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 30 мм |
| Глибина робочої поверхні | 25 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Звуковий сигнал | Да |
| Функція підігріву | Да |
| Таймер | Да |
| Функція автовимкнення | Да |
| Функція розморожування | Да |
| Решітка для підігрівання булочок | Да |
| Піддон для крихт | Да |
| Кнопка скасування | Да |
| Однобічне обсмажування | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Тип | Контактний гриль |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Покриття нагрівального елемента | антипригарне покриття |
| Тип нагрівального елемента | Схований нагрівач |
| Дисплей | Ні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Індикатор нагрівання | Так |
- Ціна: 1 200 ₴







