влевовправо

Тостер електричний пластиковий білий 930 Вт Ardesto T-F17WG
- В наявності
- Код: T-F17WG
670 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Білий з хромом побутовий тостер торгівельної марки Ardesto.
Розрахований для одночасного приготування двох шматочків хліба. Якісно прожарює навіть товсті шматочки на сьома режимах розжарювання.
Ергономічний та заощадливий тостер, ідеальний для домашнього використання.
- Потужність: 780-930 Вт
- Працює від мережі: 220-240В
- Корпус: білий термостійкий (холодний) пластик в єргономічному сучасному дизайні.
- Функціональність: 7 режимів, керуються механічним перемакачем-таймером.
- Піддон для крихт: так
- Кнопка "Стоп", для швидкого відміни приготування.
- Легкий та швидкий в обслуговуванні
- Вага приладу: 0,85 кг
- Внутрішні елементи виготовлені зі сталі та нержавіючої сталі, що запобігає появі корозії та витримує постійні температурні навантаження.
- ТЕН (тепло нагрівальні елементи): використовується ніхромова нитка із високим електричним опором, намотана на слюдяні пластини-основи. Слюда виконує роль термостійкого ізолятора.
Зручний, надійний, компактний тостер для дому та офісу.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | Fast-food |
| Вид профессионального тостера | Горизонтальний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Максимальна продуктивність | 50 шт./год |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 930 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип нагрівального елемента | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елемента | хромоване покриття |
| Тип | Тостер |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Ні |
| Функція підігріву | Ні |
| Решітка для підігріву булочок | Ні |
| Одностороннє обсмажування | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Кнопка скасування | Так |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Так |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 1 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 670 ₴









