влевовправо

Тостер електричний пластиковий чорний 850 Вт Maestro MR_705
- В наявності
- Код: MR_705
750 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний з хромом побутовий тостер торгівельної марки Maestro.
Розрахований для одночасного приготування двох шматочків хліба. Якісно прожарює навіть товсті шматочки на сьома режимах розжарювання.
Функція підігріву та розморозки.
Ергономічний та заощадливий тостер, ідеальний для домашнього використання.
- Потужність: 850 Вт
- Працює від мережі: 220-240В
- Корпус: чорнийй термостійкий (холодний) пластик з хромованими вставками в єргономічному ретро дизайні.
- Функціональність: 7 режимів, керуються механічним перемакачем-таймером.
- Піддон для крихт: так
- Захист IP XO, клас 1
- Кнопка "Стоп", для швидкого відміни приготування.
- Легкий та швидкий в обслуговуванні
- Вага приладу: 0,85 кг
- Внутрішні елементи виготовлені зі сталі та нержавіючої сталі, що запобігає появі корозії та витримує постійні температурні навантаження.
- ТЕН (тепло нагрівальні елементи): використовується ніхромова нитка із високим електричним опором, намотана на слюдяні пластини-основи. Слюда виконує роль термостійкого ізолятора.
Зручний, надійний, компактний тостер для дому та офісу.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | Fast-food |
| Вид профессионального тостера | Горизонтальний |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Максимальна продуктивність | 50 шт./год |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип нагрівального елемента | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елемента | хромоване покриття |
| Тип | Тостер |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Ні |
| Одностороннє обсмажування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Так |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Вага | 1 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 750 ₴








