влевовправо

Чоловічій гаманець портмоне з натуральної пористої шкіри флотар чорний Donia PY-003-265_Black
- В наявності
- Код: PY-003-265_Black
950 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий шкіряний гаманець портмоне, відмінної якості, китайського бренду Donia.
Вироблено в Китаї.
Шкіра теля, вичинка Флотар, ніжна, пориста, практична.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль якості.
Колір: чорний
Розташування: горизонтальне
Матеріал: натуральна шкіра теля, виченка Flotar, пориста, ніжна, структурна.
Розміри:
- Висота: 100 мм
- Ширина: 130 мм
- Глибина: 30 мм
Кріплення: кнопка
Відділи:
- Основний для купюр - 2+1
- Монетниця - 1 всередені, під кнопкою
- Металевий затискач для купюр - немає
- Відділи для карток та візиток - 5
- Кишеня прихована на змійці-блискавці велика - 1
- Кишеня прихована на змійці-блискавці маленька - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - 1
- Відділи для Sim карток - немає
- Віконце з ПВХ - 3
- Посвітчення: 1 (УБД)
- Особливість: додаткові відділи для документів ID. посвідчення тощо та карток, великий, практичний.
Фото оригінальні.
Партмоне фабричного виробництва, відміної якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doni |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Жорсткість | Середньої міцності |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, відділ для монет, 3 основні, Відділ для ID паспорта, Прозоре відділення, Відділення для дрібниць, Відділ для підтримання, УБД, Додаткові відділення для карток |
| Ручки | Ні |
| Висота | 100 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Кількість відділень | 3 |
| Розмір | Великий |
| Металевий пружинний затиск купюр | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | на кнопках |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна замша |
| Матеріал перегородки купюрника | натуральна шкіра |
- Ціна: 950 ₴









