влевовправо

Чоловічій клатч з штучної гладкої шкіри чорний Tailian A701_Brown
- В наявності
- Код: A701_Brown
450 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий клатч з штучної шкіри, китайського бренду Tailian.
Вироблено в Китаї.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура.
Колір: коричневий
Розташування: горизонтальне
Матеріал: єкошкіра шкіра, гладенька, рівненька, практична.
Розміри:
- Висота: 120 мм
- Ширина: 215 мм
- Глибина: 30 мм
Кріплення: змійка-блискавка
Відділи:
- Основний для купюр - 3
- Монетниця - 1 всередені під змійкой-блискавкой
- Металевий затискач для купюр - немає
- Відділи для карток та візиток - 8
- Кишеня прихована на змійці-блискавці велика - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - 2
- Віконце з ПВХ - немає
- Ремень на зап'ястя - 1 штучна шкіра
- Ручка - немає
- Особливість: Багатофункціональний, великий клатч.
Фото оригінальні.
Товар фабричного виробництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 3 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина ручок | 155 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карток | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 150 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Тип | Клатч |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | змійка-блискавка |
| Металевий пружинний затиск купюр | Ні |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал перегородки купюрника | Поліестер |
- Ціна: 450 ₴







