влевовправо

Жіночій гаманець портмоне з натуральної шкіри червоне Tailian 06-239B-01_Red
- В наявності
- Код: 06-239B-01_Red
820 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночій шкіряний гаманець-портмоне, відмінної якості, китайського бренду Tailian.
Вироблено в Китаї.
Шкіра теля, вичинка Flotar. ніжна, пориста, практична.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль якості.
Колір: червоний
Розташування: горизонтальне/вертикальне
Матеріал: натуральна шкіра теля, виченка Flotar, пориста, ніжна, практична.
Розміри:
- Висота: 100 мм
- Ширина: 115 мм
- Глибина: 20 мм
Кріплення: кнопка
Відділи:
- Основний для купюр - 1
- Монетниця - 2 зовні під металевою змійкою-блисковою
- Металевий затискач для купюр - немає
- Відділи для карток та візиток - 4
- Кишеня на змійці-блискавці велика - немає
- Кишеня прихована на змійці-блискавці маленька - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - 2
- Кишеня прихована без змійки-блискавки зовні- немає
- Відділи для Sim карток - немає
- Віконце з ПВХ - 1
- Особливість: додаткові відділення для карт ID, та інщіх.
- Дуже компактний, практичний, квадратної форми, тоненький.
- Великі дві монетниці.
Фото оригінальні.
Портмоне фабричного виробництва, гарантія якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 50 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | відділ для монет, Додаткові відділення для карток, Прозоре відділення, Відділ для ID паспорта, Відділення для дрібниць, Зовнішня кишеня на застібці |
| Ручки | Немає |
| Висота | 100 мм |
| Форма | Квадратна |
| Стиль | Молодіжний |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Розмір | Маленький |
| Металевий пружинний затиск купюр | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | Кнопки |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Матеріал перегородки купюрника | Поліестер |
| Особливості | Тоненькі |
- Ціна: 820 ₴






