влевовправо
ПодарунокОкуляри сонцезахисні фотохромні хамелеон компьютерні Blue Blocker жіночі BI ZS081_C4
- Готово до відправки
- Код: ZS081_C4
650 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні, фотохромні, компьютерні окуляри. Легка та комфортна посадка на середнє обличчя.
Модель: іміджева квадратна, безоправна, преміум дизайн, стильні, витончені та багатофункціональні:
- Фотохромні (хамелеон)- темніють на вулиці, світлішають в приміщенні
- Компьютерні- мають захист від шкідливого блакитного випромінювання Blue Blocker
- Сонцезахисні, мають захист від усіх шкідливих променів 400 UV та витблисків.
Колір оправи: золотистий
Нейлонові лінзи, м'якого блакитного кольору, градієнтом, темніють в темно-синій
Система кріплення: болти
Дуде комфортно біля води та за кермом, за компьютером, в приміщенні та на дворі.
Якісна металева оправа та пластикові дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 64 |
| Висота лінзи | 52 |
| Загальна ширина оправи | 142 |
| Довжина завушника | 148 |
| Міст | 13 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: золотиста
- Дужки-завушники: пластикові, бежеві матові.
- Лінзи: блакитні /темно-сині, фотохромні, Blue Blocker.
У подарунок: ганчірочка та чохол-пильник.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Синій |
| Колір | Золотистий |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Так |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 64 мм |
| Висота лінзи | 52 мм |
| Загальна ширина | 142 мм |
| Довжина завушника | 148 мм |
| Міст | 13 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3 пропускна спроможність 8-18% |
| Особливості | Нові моделі 2026 |
| Оправа | фотохромні, компьютерні, сонцезахисні |
| Складана оправа | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 650 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴, 20 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні фотохромні хамелеон компьютерні Blue Blocker жіночі BI ZS081_C4»








