влевовправо
ПодарунокОкуляри сонцезахисні класичні безобідкові захист 400 UV BI 3A202_С5
- В наявності
- Код: 3A202_С5
600 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри уні. Лінзи високоякісні нейлонові, максимальний комфорт для очей.
Трендова прямокутна модель. Стильна, елегантна, витончена, дуже легенька при посадці.
Пасує на середнє та невелике обличча.
Нейлонові лінзи, захистять від шкідливих сонячних променів 400UV та відблисків, темно-синього кольору.
Колір оправи: чорний глянцевий.
Система кріплення: болти.
Дуже комфортні.
Якісна пластикова оправа та пластикові дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 60 |
| Висота лінзи | 48 |
| Загальна ширина оправи | 143 |
| Довжина завушника | 142 |
| Міст | 20 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: безобідкові, чорні глянцеві.
- Дужки-завушники: пластикові, чорні глянцеві.
- Лінзи: темно-сині 400UV.
У подарунок: ганчірочка і чохол-пильник.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Нейлон |
| Колір лінз | Синій |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Довжина завушника | 142 мм |
| Міст | 20 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3 пропускна спроможність 8-18% |
| Особливості | Прямокутні |
| Оправа | Безобідкові |
| модель | 2026 |
| Складана оправа | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 600 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 30 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні класичні безобідкові захист 400 UV BI 3A202_С5»






