влевовправо

Жіночій гаманець с застібкою поцілунок натуральної шкіри чорний Tailian 1632_Black
- В наявності
- Код: 1632_Black
350 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночій шкіряний гаманець-косметичка, китайського бренду Tailian.
Вироблено в Китаї.
Шкіра теля, вичинка Flotar. ніжна, пориста, практична.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль якості.
Колір: чорний
Розташування: горизонтальне
Матеріал: натуральна шкіра теля, виченка Flotar, пориста, ніжна, практична.
Розміри:
- Висота: 100 мм
- Ширина: 185 мм
- Глибина: 20 мм
Кріплення: застібка "поцілунок"
Відділи:
- Основний для купюр - 1
- Монетниця - 1
- Металевий застібки всередені - 3
- Відділи для карток та візиток - немає
- Кишеня на змійці-блискавці велика - немає
- Кишеня прихована на змійці-блискавці маленька - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки зовні- немає
- Особливість: середній, як косметичка.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Клямка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | Немає |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 70 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Металевий замок |
| Жорсткість | М'яка |
| Відділення | Відділення для дрібниць |
| Ручки | Немає |
| Висота | 100 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Стиль | вінтажний |
| Кількість відділень | 3 |
| Розмір | Середній |
| Металевий пружинний затиск купюр | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | Металевий замок |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Матеріал перегородки купюрника | полиэстер |
| Особливості | Косметичка |
- Ціна: 350 ₴







