влевовправо

Футляр для ключів ключниця з натуральної структурної шкіри флотар чорний 70_Black_Flotar
- В наявності
- Код: 70_Black_Flotar
250 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряний футляр для ключів, відмінної якості, ручної роботи.
Вироблено в Україні.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль якості.
Колір: чорний
Розташування: вертикальне
Матеріал: натуральна шкіра теля, виченка Flotar, пориста, ніжна, структурна.
Розміри:
- Висота: 120 мм
- Ширина: 45 мм
- Глибина: 35 мм
Кріплення: змійка.
Відділи:
- Основний для ключів - 1
- Карабінов для ключів - 1 кільце
- Монетниця - немає
- Відділи для карток та візиток - немає
- Кишеня прихована на змійці-блискавці велика - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - немає
- Віконце з ПВХ - немає
- Особливість: форма борильце, ємність до 5 середніх ключів
Фото оригінальні.
Вироб ручного виробництва, відміної якості.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 35 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Колір | Чорний |
| Кріплення ключів | Кільце |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Для звичайних ключів |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 45 мм |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Застежка | Молния |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Кількість відділень для купюр | Немає |
| Кількість відділень для монет | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карток | Немає |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Розташування | Вертикальне |
| Тип | Унісекс |
| Товщина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | молния |
| Відділення | одне основне |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутник |
| Кількість ключів | 5 |
- Ціна: 250 ₴



