влевовправо

Обкладинка для УБД з натуральної шкіри чорна 077_Black
- Готово до відправки
- Код: 077_Black
350 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна, високоякісна, практична обкладинка на документ УБД (Учасник Бойових Дій)
Шкіра теля, вичинка Crazy Horse, щільна, гладка, практична від кращіх виробників.
Рівні шви та рядки, доброякісна ручна обробка, суворий вихідний контроль якості.
Колір: чорний
Розташування: горизонтальне
Матеріал: натуральна шкіра
Розміри:
- Висота: 85 мм
- Ширина: 105 мм
- Глибина: 10 мм
Кріплення: немає
Відділи:
- Основний для документа - 1
- Монетниця - немає
- Металевий затискач для купюр - немає
- Відділи для карток та візиток - немає
- Кишеня прихована на змійці-блискавці велика - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - немає
- Віконце з ПВХ - 2
- Особливість: якісна, зручна, мінімалистична обкладинка у вінтажному стилі.
Фото оригінальні.
Вироб фабричного виробництва, відміної якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 г |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Візерунки і принти | Інше |
| Довжина | 105 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Тип застежки | Без застібки |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на змійці | Немає |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення |
| Розташування | Горизонтальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | Без застібки |
| Висота | 90 мм |
| Відділення | одне основне |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал перегородки купюрника | Немає |
| Матеріал підкладки | Немає |
| Металевий пружинний затиск купюр | Немає |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма | Прямокутник |
- Ціна: 350 ₴





