
Кастрюля з литого алюмінію мармуровою крихтою та скляною кришкою 5000 мл Bohmann BH-7350-26MRB
- В наявності
- Код: BH-7350-26MRB
1 250 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Кастрюля алюмінієва з мармуровою крихтою та скляною кришкою 5000 мл Bohmann BH-7350-26MRB
Якісне, зручне та швидке приготування.
Кастрюля об'ємом 5 літри, доброї якості з скляною кришкою.
Якісний харчовий алюміній з мармуровою крихтою. Можна використовувати залізні лопатки та ковшики.
Багатошарове дно, швидке розподілення температури.
Об'єм кастрюлі: 5000 мл.
Кришка: з жаростійкого скла з ручкою.
Ручки: металеві литі, є в наявності сіліконові насадки.
Матеріал дна: тришарове, нержавіюча харчова сталь з хромованим покриттям, алюміній, для швидкого розподілення жару, та сталь з магнитними якостями, для індукційної поверхні.
Диаметр кастрюлі: 26 см
Висота кастрюлі з кришкою: 16 см
Колір: чорний
Використання: усі види плит, духовка 260 С, та посудомийка.
Загальні розміри: 34 см *26 см *16 см
Вага: 2150 гр.
Фото оригінальні
Якісна, надійна, зручна кастрюля з литого алюмінію та мармуровим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohmann |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Алюміній |
| Діаметр каструлі | 26 см |
| Висота каструлі без кришки | 14 см |
| Висота каструлі з кришкою | 16 см |
| Товщина стінок посуду | 4 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | мармур |
| Внутрішнє покриття | мармур |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Алюміній |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 5 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Healthy CeraGreen |
| Вага | 2.15 кг |
| Діаметр під кришку | 26 см |
| Потовщене дно | Так |
| Товщина дна | 6 мм |
| Спосіб кріплення ручок | Литі (суцільнолиті) |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Полірування матеріалу | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 1 250 ₴







