
Набір кастрюль з неіржавкої сталі з скляною кришкою коричневі 2,1/5,2 л Bohmann BH-0414-18/24
- В наявності
- Код: BH-0414-18/24
1 450 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Набір кастрюль з неіржавіючої сталі, 2100 мл + 5200 мл Bohmann BH-0414-18/24
Якісне, зручне та швидке приготування.
Кастрюля обёємом 5.1 та 2,1 літри з кришкою, доброї якості.
Якісна харчова нержавіюча сталь 18/11, можна використовувати залізні лопатки та ковшики.
Багатошарове дно, швидке розподілення температури.
Об'єм кастрюлі: 5100 мл. та 2100 мл.
Кришка: з жаростійкого скла з ручкою с нержавійки.
Ручки: з нержавіючої сталі.
Матеріал дна: тришарове, нержавіюча харчова сталь з хромованим покриттям, алюміній, для швидкого розподілення жару, та сталь з магнитними якостями, для індукційної поверхні.
Диаметр кастрюлі: 18 см та 24 см
Висота кастрюлі з кришкою 2,1 л: 13 см
Висота кастрюлі з кришкою 5,2 л: 16 см
Колір: коричневий
Використання: усі види плит, духовка 260 С, та посудомийка.
Загальні розміри 2,1 л: 27 см *18 см *13 см
Загальні розміри 5,2 л: 33 см *24 см *16 см
Вага набору: 3650 гр.
Фото оригінальні
Якісні, надійні, зручна кастрюлі з харчової нержавіючої сталі сріблястим покриттям та коричневим лаком зовні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohmann |
| Тип | Набір каструль |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 24 см |
| Висота каструлі без кришки | 14 см |
| Висота каструлі з кришкою | 16 см |
| Товщина стінок посуду | 3 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | захисний лак |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Колір | Коричневий |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 5.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 3.65 кг |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Потовщене дно | Так |
| Товщина дна | 8 мм |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Полірування матеріалу | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 1 450 ₴








