
Кастрюля ємалірована з неіржавкої сталі з скляною кришкою 2500 мл Laurel L93811-2.5
- В наявності
- Код: L93811-2.5
900 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Кастрюля ємалірована з неіржавіючої сталі, 2500 мл Laurel L93811-2.5
Зроблено в Україні.
Якісне, зручне та швидке приготування.
Кастрюля обёємом 2,5 літри з кришкою, доброї якості.
Якісна харчова нержавіюча сталь 18/11, всередені: біла ємаль, зовні лак. Можна використовувати залізні лопатки та ковшики.
Багатошарове дно, швидке розподілення температури.
Об'єм кастрюлі: 2500 мл.
Кришка: з жаростійкого скла з ручкою.
Ручки: з нержавіючої сталі та пластика.
Матеріал дна: тришарове, нержавіюча харчова сталь з хромованим покриттям, алюміній, для швидкого розподілення жару, та сталь з магнитними якостями, для індукційної поверхні.
Диаметр кастрюлі: 20 см
Висота кастрюлі з кришкою: 20 см
Колір: прохолодна м'ята
Використання: усі види плит, духовка 260 С, та посудомийка.
Загальні розміри: 31 см *20 см *20 см
Вага: 1250 гр.
Фото оригінальні
Якісна, надійна, зручна кастрюля з харчової нержавіючої сталі сріблястим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Laurel |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 20 см |
| Висота каструлі без кришки | 17 см |
| Висота каструлі з кришкою | 20 см |
| Товщина стінок посуду | 3 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | захисний лак |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Колір | Салатний |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 2.5 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.25 кг |
| Діаметр під кришку | 20 см |
| Потовщене дно | Ні |
| Товщина дна | 4 мм |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Полірування матеріалу | Дзеркальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
- Ціна: 900 ₴








