
Кастрюля з алюмінію з гранітним покриттям та кришкою 250 мл Maestro MR-4010_Black_Mini
- В наявності
- Код: MR-4010_Black_Mini
250 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Алюмінієвая маленька кастрюля з кришкою, 250 мл Maestro MR-4010_Black_Mini
Якісне, зручне та швидке приготування дуже малих об'ємов продуктів (яйце, цибуля, морква тощо)
Можно використовувати як іграшкову.
Кастрюля обёємом 0,25 літри, доброї якості з металевою кришкою.
Якісний щільний алюміній, товщиною 3 мм, можна використовувати залізні лопатки та ковшики.
Багатошарове дно, швидке розподілення температури.
Об'єм кастрюлі: 250 мл.
Кришка: з алюмінію з ручкою.
Ручки: з нержавіючої сталі.
Матеріал дна: тришарове, нержавіюча харчова сталь з хромованим покриттям, алюміній, для швидкого розподілення жару, та сталь з магнитними якостями, для індукційної поверхні.
Диаметр кастрюлі: 10 см
Висота кастрюлі з кришкою: 7 см
Колір: чорний
Використання: усі види плит, духовка 260 С, та посудомийка.
Загальні розміри: 14 см *10 см *7 см
Вага: 350 гр.
Фото оригінальні
Якісна, надійна, зручна, маленька кастрюля з алюмінію та гранітним покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Граніт |
| Діаметр каструлі | 10 см |
| Висота каструлі без кришки | 5.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 7 см |
| Товщина стінок посуду | 3 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | граніт |
| Внутрішнє покриття | граніт |
| Кришка | алюміній |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 0.25 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.35 кг |
| Діаметр під кришку | 10 см |
| Потовщене дно | Ні |
| Товщина дна | 4 мм |
| Спосіб кріплення ручок | Гвинтове з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Полірування матеріалу | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Ні |
- Ціна: 250 ₴









