
Кастрюля з неіржавкої сталі з кришкою 1500 мл Maestro MR-3511-16
- В наявності
- Код: MR-3511-16
500 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Кастрюля з неіржавіючої сталі, 1500 мл Maestro MR-3511-16
Якісне, зручне та швидке приготування.
Кастрюля обёємом 1,5 літри, доброї якості з металевою кришкою.
Якісна харчова нержавіюча сталь 18/11, можна використовувати залізні лопатки та ковшики.
Багатошарове дно, швидке розподілення температури.
Об'єм кастрюлі: 1500 мл.
Кришка: з нержавіючої сталі з ручкою.
Ручки: з нержавіючої сталі.
Матеріал дна: тришарове, нержавіюча харчова сталь з хромованим покриттям, алюміній, для швидкого розподілення жару, та сталь з магнитними якостями, для індукційної поверхні.
Диаметр кастрюлі: 16 см
Висота кастрюлі з кришкою: 14 см
Колір: сріблястий матовий
Використання: усі види плит, духовка 260 С, та посудомийка.
Загальні розміри: 25 см *16 см *14 см
Вага: 1000 гр.
Фото оригінальні
Якісна, надійна, зручна кастрюля з харчової нержавіючої сталі з матовим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Висота каструлі без кришки | 12 см |
| Висота каструлі з кришкою | 14 см |
| Товщина стінок посуду | 3 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Так |
| Колір | Сріблястий |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 1.5 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр під кришку | 16 см |
| Потовщене дно | Так |
| Товщина дна | 8 мм |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Полірування матеріалу | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 500 ₴









