влевовправо

Жіночій гаманець портмоне з натуральної шкіри середнє бордове Tailian T716_H174_B_Burgund
- В наявності
- Код: T716_H174_B
650 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночій шкіряний гаманець, відмінної якості, китайського бренду Tailian.
Вироблено в Китаї.
Шкіра теля, вичинка Flotar. ніжна, пориста, практична.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль якості.
Колір: бордовий
Розташування: горизонтальне
Матеріал: натуральна шкіра теля, виченка Flotar, пориста, ніжна, практична.
Розміри:
- Висота: 80 мм
- Ширина: 130 мм
- Глибина: 45 мм
Кріплення: кнопка
Відділи:
- Основний для купюр - 2
- Монетниця - 2 зовні під металевим замком та додаткова на змійці
- Металевий затискач для купюр - немає
- Відділи для карток та візиток - 3
- Кишеня на змійці-блискавці велика - 1
- Кишеня прихована на змійці-блискавці маленька - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - 1
- Кишеня прихована без змійки-блискавки зовні- немає
- Відділи для Sim карток - немає
- Віконце з ПВХ - 1
- Особливість: додаткові кишені для купюр та для монет
- 5 відділів для ID документів та карток.
- Купюри розташовані рівно (три великих відділеннч).
- Велики монетниці дві.
Фото оригінальні.
Партмоне-гаманець фабричного виробництва, гарантія якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tailian |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | відділ для монет, 4 основні, Прозоре відділення, Відділ для ID паспорта, Відділення для дрібниць |
| Ручки | Немає |
| Висота | 80 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Стиль | Класичний |
| Кількість відділень | 5 |
| Розмір | Маленький |
| Металевий пружинний затиск купюр | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | на кнопках |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна замша |
| Матеріал перегородки купюрника | натуральна замша |
| Особливості | структурна шкіра |
- Ціна: 650 ₴









