влевовправо

Жіночій гаманець портмоне з натуральної лакової шкіри чорний Mario Dion 803A_Grey
- В наявності
- Код: 803A_Grey
900 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночій шкіряний гаманець, відмінної якості, китайського бренду Mario Dion
Вироблено в Китаї.
Шкіра теля, вичинка Flotar. ніжна, пориста, практична.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль якості.
Колір: сірий
Розташування: горизонтальне
Матеріал: натуральна шкіра теля, виченка Flotar, пориста, ніжна, практична.
Розміри:
- Висота: 92 мм
- Ширина: 185 мм
- Глибина: 35 мм
Кріплення: магнит.
Відділи:
- Основний для купюр - 4
- Монетниця - 2 всередені, 1 зовні під змійкою-блискавкою
- Металевий затискач для купюр - немає
- Відділи для карток та візиток - 10
- Кишеня прихована на змійці-блискавці велика - 2
- Кишеня прихована на змійці-блискавці маленька - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - 1
- Відділи для Sim карток - немає
- Віконце з ПВХ - 1 (170 мм* 70 мм)
- Особливість: додаткове віконце для карт 10шт., купюри розташовані рівно.
- Паспотр ID та ддодатковий відділ для документу: 170 мм * 70 мм
Фото оригінальні.
Партмоне фабричного виробництва, гарантія якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario Dion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Сірий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніти |
| Жорсткість | Жорстка |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, Прозоре відділення, відділ для монет, Відділ для ID паспорта, 4 основні, Зовнішня кишеня на застібці, Додаткові відділення для карток |
| Ручки | Немає |
| Висота | 92 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Стиль | Класичний |
| Кількість відділень | 5 |
| Розмір | Великий |
| Металевий пружинний затиск купюр | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | на магнітах |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Матеріал перегородки купюрника | натуральна шкіра |
| Особливості | Лакова шкіра |
- Ціна: 900 ₴









