
Кастрюля-ківш з неіржавкої сталі з кришкою 1700 мл Maestro MR-3507-16S
- В наявності
- Код: MR-3507-16S
620 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Кастрюля-ковш з неіржавіючої сталі, 1700 мл Maestro MR-3507-16S
Якісне, зручне та швидке приготування.
Кастрюля-ківшик обёємом 1.7 літри з кришкою, доброї якості.
Якісна харчова нержавіюча сталь 18/11, можна використовувати залізні лопатки та ковшики.
Багатошарове дно, швидке розподілення температури.
Об'єм кастрюлі-ковшика: 1700 мл.
Кришка: з боросілікатного скла з ручкою нержавіючої сталі.
Ручки: з нержавіючої сталі.
Матеріал дна: тришарове, нержавіюча харчова сталь з хромованим покриттям, алюміній, для швидкого розподілення жару, та сталь з магнитними якостями, для індукційної поверхні.
Диаметр кастрюлі-ківшика: 16 см
Висота кастрюлі з кришкою: 17 см
Колір: сріблястий
Використання: усі види плит, духовка 260 С, та посудомийка.
Загальні розміри: 32 см *16 см *17 см
Вага: 950 гр.
Фото оригінальні
Якісний, надійний, зручний кастрюля-ківшик з харчової нержавіючої сталі з матовим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Висота каструлі без кришки | 15 см |
| Висота каструлі з кришкою | 17 см |
| Товщина стінок посуду | 3 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Кришка | жаростійке скло |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 1.7 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.95 кг |
| Діаметр під кришку | 16 см |
| Потовщене дно | Так |
| Товщина дна | 8 мм |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 32 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал кришки | Стекло |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Полірування матеріалу | Дзеркальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 620 ₴









