
Кастрюля пароварка з неіржавкої сталі з кришкою 2000 мл Maestro Steamer MR-2900-18
- В наявності
- Код: MR-2900-18
800 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Кастрюля-пароварка з неіржавкої сталі 2000 мл Maestro Steamer MR-2900-18
Якісне, зручне та швидке приготування відразу двох дієтичних страв. Кастрюля 2літри з кришкою, можна використовувати окремо.
Багатошарове дно, швидке розподілення температури.
Об'єм кастрюль: 2000 мл.(дві з отворами, одна звичайна зкришкою).
Кришка: з боросілікатного скла з пластиковою ручкою.
Ручки: з нержавіючої сталі.
Матеріал дна: тришарова, нержавіюча харчова сталь з хромованим покриттям, алюміній, для швидкого розподілення жару, та сталь з магнитними якостями, для індукційної поверхні.
Диаметр касрюль: 18 см
Висота кастрюль з кришкою: 24,5 см
Колір: сріблястий
Використання: усі види плит та посудомийка.
Загальні розміри: 22 см *18 см *24,5 см
Вага: 1500 гр.
Фото оригінальні
Якісний, надійний, зручний та компактний набір кастрюль-пароварка з нержавіючої сталі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість ярусів пароварки | 3 |
| Діаметр пароварки, см | 18 |
| Об'єм пароварки, л | 2.1-3 |
| Матеріал кришки | Скло |
| Матеріал ручок | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Ні |
| Полірування матеріалу | Дзеркальна |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Індукційна, Газова |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Пароварка вставка |
| Додаткові характеристики | |
| Загальна висота пароварки | 24.5 см |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Діаметр під кришку | 18 см |
| Потовщене дно | Да |
| Вага | 1500 гр. |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Використання в духовці | Так |
| Товщина дна | 8 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Основні | |
| Об'єм | 2 л |
| Внутрішнє покриття | неіржавка сталь |
| Кришка | жароміцне скло |
| Колір | Сріблястий |
| Ручка | Нержавіюча сталь |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Кількість предметів у наборі | 4 |
| Діаметр каструлі | 18 см |
| Висота каструлі без кришки | 14 см |
| Висота каструлі з кришкою | 22 см |
| Товщина стінок посуду | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункове паковання | Так |
- Ціна: 800 ₴







