влевовправо

Молочник з неіржавкої сталі з кришкою 1500 мл Maestro MR-1698
- В наявності
- Код: MR-1698
550 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молочник з неіржавкої сталі 1500 мл Maestro MR-1698
Якісне, зручне та швидке приготування молока, каши, соусів та сиру.
Двошарове дно, молоко не пригарає та не викіпає, свисток сповестить про готовність та запобігання підняття.
Об'єм чаші: 1500 мл.
Кришка: з нержавіючої сталі з чорною бакелітовою ручкою
Ручка: чорна бакелітова, тримає добре температуру вищу за 125 С
Матеріал чаші: двошарова нержавіюча харчова сталь з хромованим покриттям.
Диаметр чаші: 16 см
Висота чаші: 16 см
Колір: сріблястий
Загальні розміри: 23см *16см *16 см
Вага: 200 гр.
Фото оригінальні
Якісний, надійний, зручний та компактний молочник з нержавіючої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 16 см |
| Висота каструлі без кришки | 14 см |
| Висота каструлі з кришкою | 16 см |
| Товщина стінок посуду | 8 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Кришка | нержавіюча сталь |
| Ручка | Бакеліт |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 1.5 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Діаметр під кришку | 16 см |
| Потовщене дно | Так |
| Товщина дна | 8 мм |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
- Ціна: 550 ₴







