влевовправо

Молочник з неіржавкої сталі 1000 мл Vinsent VC-2062-1
- В наявності
- Код: VC-2062-1
500 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молочник з неіржавкої сталі 1000 мл Vinsent VC-2062-1
Якісне, зручне та швидке приготування молока, каши, соусів та сиру.
Двошарове дно, молоко не пригарає та не викіпає, свисток сповестить про готовність та запобігання підняття.
Об'єм чаші: 1000 мл.
Кришка: немає
Ручка: чорна бакелітова, тримає добре температуру вищу за 125 С
Матеріал чаші: нержавіюча харчова сталь з хромованим покриттям.
Диаметр чаші: 11,5 см
Висота чаші: 13 см
Колір: сріблястий
Загальні розміри: 20,5см *13см *11,5 см
Вага: 150 гр.
Фото оригінальні
Якісний, надійний, зручний та компактний молочник з нержавіючої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vincent |
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Діаметр каструлі | 12 см |
| Висота каструлі без кришки | 13 см |
| Товщина стінок посуду | 8 мм |
| Тип дна | Багатошарове |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Ручка | Бакеліт |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Тип плити | Склокерамічна, Індукційна, Газова, Електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 1 л |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.15 кг |
| Діаметр під кришку | 11.5 см |
| Потовщене дно | Так |
| Товщина дна | 8 мм |
| Спосіб кріплення ручок | Клепочное з'єднання |
| Використання в духовці | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Подарункова упаковка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Довжина | 20.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
- Ціна: 500 ₴








