влевовправо

Кухоль-сито для просіювання борошна з неіржавкої сталі 600 г RainStahl RS-8492-600G
- В наявності
- Код: RS-8492-600G
330 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухоль-сито для просіювання борошна з неіржавкої сталі 600 г RainStahl RS-8492-600G.
Якісне та зручне просіювання борошна та іншіх сипких матеріалів за допомогою сита, всередені чаші, обертається за допомогою важеля на ручці.
Об'єм чаші: 0,6 Л (6 чашок).
Матеріал чаші та сита: нержавіюча харчова сталь з хромованим покриттям.
Диаметр чаші: 12,5 см
Висота чаші: 14,5 см
Колір: сріблястий
Ручка: 6 см
Загальні розміри: 19см *14,5см *12,5 см
Вага: 100 гр.
Фото оригінальні
Якісне та надійне, зручне та компактне сито для борошна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainstahl |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Функції | Просіювання борошна |
| Вид продукту | Борошно, Цукор, Сіль |
| Мінімальний діаметр отвору | 1 мм |
| Максимальний діаметр отвору | 1.2 мм |
| Ємність завантажувального бункера | 0.6 кг |
| Кількість фракцій | 1 шт. |
| Режим роботи | Циклічний |
| Вага | 0.1 |
| Продуктивність | 100 кг/год |
| Термін експлуатації | 5 років |
| Встановлення | Вертикальна |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип | Вібраційний |
| Номінальна частота обертання вала | 60 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 12.5 мм |
| Довжина | 14.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Магнітний вловлювач | Немає |
| Мішкопокіювач | Немає |
| Рівень шуму | 1 дБ |
- Ціна: 330 ₴







