влевовправо

Сковорода для яєшні з гранітним антипригарним покриттям сіра діаметром 14 см Maestro MR-1211
- Готово до відправки
- Код: MR-1211
300 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найменьша сковорода з ручкою, гарної якості з харчового алюмінію з гранітним антипригарним покриттям.
Підходить для всіх видів печей і духових шаф, крім індукційних, немає магнітних властивостей.
Високоякісний харчовий алюміній з кам'яною крошкою.
Колір: сірий
Легко миється, зокрема й у посудомийній машині.
Кришка: немає
Бакелітова ручка сіра
Сталевий диск на дні
Гранітне антипригарне покриття
Підходить для будь-яких різновидів плит, крім індукції
Рівномірний розподіл тепла
Діаметр: 14 см
Ширина з ручкою: 22 см
Вага: 100 г
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 14 (см) |
| Довжина посуду | 22 см |
| Ширина посуду | 14 см |
| Висота стінок | 2.5 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Граніт |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Бакеліт |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело нагріву | Газова плита, Електрична плита (чавунні конфорки) , Електрична плита (склокераміка) |
| Особливості | Підходить для посудомийної машини |
| Додаткові характеристики | |
| Багатошарове дно | Так |
| Товщина дна | 20 мм |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Кришка з отвором для виходу пари | Так |
| Зливний носик | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.1 кг |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Ні |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
- Ціна: 300 ₴








