влевовправо

Ультразвуковий відлякувач комах та комарів 220 В чорний 1W_Ellipse_Hilton BN
- Готово до відправки
- Код: 1W_Ellipse_Hilton
170 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий відлякувач комах та комарів 220 В чорний 1W_Ellipse_Hilton
Електроний пристрій, який легко та просто позбавить Вас від таких надокучливих комах та комарів.
Прилад відлякує комах, мух, комарів, міль, мурах та іншіх за допомогою ультразвуку.
Без хімії, шкідливої не тільки для комах, а і для людини та тварин. Не виділяє запахів, отруйних речовин. Працює виключно ультразвуком.
Виріб простий у використанні, достатньо підключити до мережі 220-240 В, та мати спокій від комах.
Безпека підтверджена сертифікатами відповідності.
- Площа дії в радіусі 25 м2
- Корпус з АВS пластику
- Колір: чорний
- Працює виключно ультразвуком
- Має нічну підсвітку
- Економічний-витрата електроенергії 1В
Зручний, легкий, швидкий, безпечний пристрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hilton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фумигатор |
| Призначення пастки/відлякувача | Від усіх видів комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Площа дії | 25 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Робоча частота | 70 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Кількість | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Ресурс лампи | 20000 годин |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 40 г |
- Ціна: 170 ₴







