ПодарунокОкуляри сонцезахисні жіночі в роговій пластиковій оправі поляризовані Leke LK14052_C1
- В наявності
- Код: LK14052_C1
800 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри люкс якості, поляризовані.
Масивна оправа, добра посадка на середнє та велике обличчя.
Модель: іміджева, трендова, в пластиковій масивній оправі, преміум дизайн, стильні, з захистом від усіх шкідливих променів 400UV та поляризовані лінзи.
Колір оправи: чорний глянцевий
Високотехнологічні нейлонові лінзи, захистять від шкідливих сонячних променів 400UV та відблисків, поляризовані, м'якого сірого кольору.
Система кріплення: сталевий гарпун
Буде комфортно біля води та за кермом.
Якісна, масивна пластикова оправа та дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 60 |
| Висота лінзи | 40 |
| Загальна ширина оправи | 146 |
| Довжина завушника | 145 |
| Міст | 20 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: пластик, чорна глянцева
- Дужки-завушники: пластик, чорні глянцеві.
- Лінзи: сірі 400 UV та Polarized
У подарунок: ганчірочка, футляр-пильник та твердий чохол.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leke |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Метелик |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Нейлон |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Так |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 60 мм |
| Висота лінзи | 40 мм |
| Загальна ширина | 146 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 20 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | Нові моделі 2026 |
| Оправа | ABC пластик |
- Ціна: 800 ₴
Отримайте цих позицій безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні жіночі в роговій пластиковій оправі поляризовані Leke LK14052_C1»









