влевовправо

Електрична акумуляторна дитяча стрижка для волосся Monte MT-5056C
- В наявності
- Код: MT5056C
800 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста, надійна, компактна, дуже тиха та ефективна стрижка для волосся та бороди, торгової марки: Monte. Можна використовувати для діток.
Завдяки потужному мотору, малому розміру та ваги, процес стрижки буде легкий, швидкий та якісний.
Ножі з якісної нержавіючої сталі з титановим покриттям, гарантують надійну работу тривалий час.
Ергономічний корпус з пластику та гуми, чудово лежить у руці.
- Ширина ріжучого блоку: 4 мм
- Вага : 100 гр
- Кількість налаштувань: 4
- Стрижка: 3-12 мм
- Ріжучій елемент: леза з нержавіючої сталі з титановим покриттям
- Догляд: сухе чищення щіточкою (є в комплекті), вологе, під струменем води.
- Кількість насадок: чотири змінних (3/ 6/ 9/ 12 мм)
- Живлення: від мережі 220-240 В, 18Вт,
- Подовжений кабель живлення: 1,8 м
- Не потребує змащення
- Комплектація: щіточка для чищення, ножиці, гребінець, насадки чотири, зарядний пристрій.
Якісна, компактна, дуже тихенька, легенька, дитяча стрижка волосся.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monte |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 4 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Бритвене насадка | Ні |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Тип елементів живлення | інші |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Вага | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
| Гіпоалергенне покриття | Так |
| Насадка для стриження бороди та вусів | Так |
| Насадка для філіювання | Ні |
| Гоління для гоління | Ні |
| Насадка-тример для носа та вух | Ні |
- Ціна: 800 ₴








