влевовправо
-10%Електрична акумуляторна стрижка для волосся та моделювання бороди Scarlett SC-HC-63C57
- Готово до відправки
- Код: SC-HC-63C57
750 ₴
675 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста, надійна, маленька та ефективна стрижка для волосся та бороди, торгової марки: Scarlett.
Завдяки потужному мотору, малому розміру та ваги, процес стрижки буде легкий, швидкий та якісний.
Ножі з якісної нержавіючої сталі, гарантують надійну работу тривалий час.
Єргономічний корпус з пластику та гуми, чудово лежить у руці.
- Ширина ріжучого блоку: 4 мм
- Вага : 60 гр
- Кількість налаштувань: 18
- Стрижка: 1-18 мм
- Ріжучій елемент: леза з нержавіючої сталі
- Догляд: сухе чищення щіточкою (є в комплекті), вологе, під струменем води.
- Кількість насадок: дві плаваюча по 9 налаштувань
- Живлення: від мережі 220 В та акумуляторної батареї Ni-Cd, 800mAh, 2 ВТ
- Триваліссть роботи: 45 хв.
- Індикація заряду батареї: Так
- Заряд батареї: 8 години
- Комплектація: щіточка для чищення, мастило, ножиці, гребінець, насадки дві телескопічні по 9 положень, зарядний пристрій.
Якісна, компактна, легенька, стрижка, тример для волосся та бороди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scarlett |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Ні |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 18 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 18 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 4 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Ні |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Бритвене насадка | Ні |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Ni-Cd |
| Час роботи від акумулятора | 45 хв |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Вага | 0.06 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
| Гіпоалергенне покриття | Ні |
| Насадка для стриження бороди та вусів | Так |
| Насадка для філіювання | Ні |
| Гоління для гоління | Ні |
| Насадка-тример для носа та вух | Ні |
- Ціна: 675 ₴







