влевовправо
-20%Електрична акумуляторна стрижка для волосся Vitek VT1355W
- В наявності
- Код: VT1355W
750 ₴
600 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста, надійна, маленька та ефективна стрижка для волосся та бороди, торгової марки: Vitek.
Завдяки потужному мотору, малому розміру та ваги, процес стрижки буде легкий, швидкий та якісний.
Ножі з якісної нержавіючої сталі, гарантують надійну работу тривалий час.
Єргономічний корпус з пластику та гуми, чудово лежить у руці.
- Ширина ріжучого блоку: 4 мм
- Вага : 60 гр
- Кількість налаштувань: 18
- Стрижка: 3-30 мм
- Ріжучій елемент: леза з нержавіючої сталі
- Догляд: сухе чищення щіточкою (є в комплекті), вологе, під струменем води.
- Кількість насадок: дві плаваючі на 18 налаштувань
- Живлення: від мережі 220 В та акумуляторної батареї NiMh, 600mAh, 1,2 ВТ
- Триваліссть роботи: 40 хв.
- Індикація заряду батареї: LED
- Заряд батареї: 8 години
- Комплектація: щіточка для чищення, мастило, ножиці, гребінець, насадки дві телескопічні на 18 положень, зарядний пристрій-станція.
Якісна, маленька, легенька, дорожня стрижка та тример для волосся та бороди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitek |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Ні |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 20 |
| Мінімальна довжина стрижки | 5 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для стрижки голови |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 4 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Ні |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Бритвене насадка | Ні |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Ni-MH |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Вага | 0.06 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гіпоалергенне покриття | Ні |
| Насадка для стриження бороди та вусів | Так |
| Насадка для філіювання | Ні |
| Гоління для гоління | Ні |
| Насадка-тример для носа та вух | Ні |
- Ціна: 600 ₴









