влевовправо
-20%Електричний акумуляторний тример для волосся Vitek VT-2560
- В наявності
- Код: VT-2560
720 ₴
576 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста, надійна, маленька та ефективна стрижка для волосся та бороди, тример. торгової марки: Vitek.
Завдяки потужному мотору, малому розміру та ваги, процес стрижки буде легкий, швидкий та якісний.
Ножі з якісної нержавіючої сталі, гарантують надійну работу тривалий час.
Єргономічний корпус з пластику та гуми, чудово лежить у руці.
- Ширина ріжучого блоку: 4 мм
- Вага : 80 гр
- Кількість налаштувань: 20
- Ріжучій елемент: леза з нержавіючої сталі
- Догляд: сухе чищення щіточкою (є в комплекті), вологе, під струменем води.
- Кількість насадок: одна, універсальна на 20 налаштувань
- Живлення: аккумуляторна батарея Li-ion 500mAh
- Триваліссть роботи: 120 хв.
- Швидкий заряд батареї: 2 години
- Комплектація: щіточка для чищення, тример, мастило, насадка 20 положень, зарядний пристрій.
Якісна, маленька, легенька, дорожня стрижка-тример для волосся та бороди.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitek |
| Тип приладу | Машинка для стрижки бороди і вусів |
| Дитяча/тиха стрижка | Ні |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 1 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор |
| Кількість установок довжини | 20 |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 10 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для бороди і вусів |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 4 мм |
| Керамічне покриття | Ні |
| Гіпоалергенні покриття | Ні |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка для філіровки | Ні |
| Бритвене насадка | Ні |
| Насадка-тример для носа і вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 50 хв |
| Час заряду акумулятора | 2 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Дорожній футляр | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Вага | 0.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гіпоалергенне покриття | Ні |
| Насадка для стриження бороди та вусів | Так |
| Насадка для філіювання | Ні |
| Гоління для гоління | Ні |
| Насадка-тример для носа та вух | Ні |
- Ціна: 576 ₴









