влевовправо

Єлектрична аккумуляторна бритва шейвер з сіточкою вологе та сухе гоління чорна Alpari SR-131
- В наявності
- Код: SR-131
450 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста, надійна, маленька та ефективна бритва з сіточкою, торгової марки Alpari. Призначена для якісного сухого та вологого гогоління. Можна використовувати як шейвер, для гоління тіла, шиї під "0".
Завдяки потужному мотору, малому розміру та ваги, процес гоління буде легкий, швидкий та якісний.
Самозаточуючі ножі з якісної нержавіючої сталі, гарантують надійну работу тривалий час. Зручність, легкість, плавний хід голівки з сіточкою.
Єргономічний корпус з пластику та гуми, чудово лежить у руці.
- Колір: чорний
- Система гоління: сіткова, роторна
- Спосіб гоління: сухе та вологе
- Кількість голівок: 1 шт.
- Вага : 90 гр.
- Кількість налаштувань: 1
- Ріжучій елемент: леза з нержавіючої сталі
- Догляд: сухе чищення щіточкою (є в комплекті) та вологе, під струменем води.
- Додаткові рівняючі леза: Ні
- Живлення: аккумуляторна батарея 400 мА
- Індикатор живлення: так
- Триваліссть роботи: 35-40 хв.
- Тривалість зарядки: 8 годин
- Комплектація: бритва, щіточка для чищення, кабель живлення, захисний ковпачок, футляр (залізний короб)
Якісна, маленька, легенька бритва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALPARI |
| Тип електробритви | сіткова |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 1 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Рухливий бритвений блок | Ні |
| Плаваючі бритвені головки | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Дитяча/тиха стрижка | Немає |
| Тип прибора | єлектрична бритва |
| Тример для окантовки | Да |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість параметрів довжини | 1 |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Так |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Швидка зарядка | Ні |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Індикатор очищення | Ні |
| Відсік для збору волосків | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 0.09 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Керамічне покриття | Немає |
| Гоління для гоління | Немає |
| Дорожній футляр | Так |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Гіпоалергенне покриття | Немає |
| Самозагострювальні леза | Да |
| Насадка для стриження бороди та вусів | Ні |
| Насадка для філіювання | Немає |
| Насадка-тример для носа та вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Ширина леза | 40 мм |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Ширина леза тримера | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 450 ₴








