влевовправо
-10%Електрична акумуляторна бритва з сіточкою вологе та сухе гоління сіра Zelmer ZSH18100
- В наявності
- Код: ZSH18100
1 350 ₴
1 215 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста, надійна, маленька та ефективна бритва з сіточкою та тримером для підравнювання, торгової марки Zelmer. Призначена для якісного сухого та вологого гогоління.
Завдяки потужному мотору, малому розміру та ваги, процес гоління буде легкий, швидкий та якісний.
Самозаточуючі ножі з якісної нержавіючої сталі, гарантують надійну работу тривалий час. Зручність, легкість, плавний хід голівки з сіточкою.
Єргономічний корпус з пластику та гуми, чудово лежить у руці.
- Колір: сіра
- Система гоління: сіткова
- Спосіб гоління: сухе та вологе
- Кількість голівок: 1 шт.+1 шт. для підрівнювання.
- Вага : 200 гр.
- Кількість налаштувань: дві (для гоління та тример для підрівнювання скронь та вусів)
- Ріжучій елемент: леза з нержавіючої сталі
- Догляд: сухе чищення щіточкою (є в комплекті) та вологе, під струменем води.
- Додаткові рівняючі леза: Є, 25 мм
- Живлення: аккумуляторна батарея 400 мА
- Індикатор живлення: так, 5 показників
- Триваліссть роботи: 35-40 хв.
- Тривалість зарядки: 1 година, дуже швидка
- Комплектація: бритва, щіточка для чищення, кабель живлення, захисний ковпачок, футляр.
Якісна, маленька, легенька бритва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип електробритви | сіткова |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 2 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Дитяча/тиха стрижка | Немає |
| Тип прибора | єлектрична бритва |
| Тример для окантовки | Да |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість параметрів довжини | 1 |
| Колір | Сірий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Так |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Швидка зарядка | Так |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Індикатор залишкового заряду | Так |
| Індикатор очищення | Ні |
| Відсік для збору волосків | Ні |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Керамічне покриття | Немає |
| Гоління для гоління | Немає |
| Дорожній футляр | Так |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Гіпоалергенне покриття | Немає |
| Самозагострювальні леза | Да |
| Насадка для стриження бороди та вусів | Да |
| Насадка для філіювання | Немає |
| Насадка-тример для носа та вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Ширина леза | 40 мм |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Ширина леза тримера | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 215 ₴









