влевовправо

Електрична акумуляторна бритва з трьома рухомими голівками червона Monte MT5003R
- В наявності
- Код: MT5003R
620 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста, надійна, маленька та ефективна бритва з трьома рухомими голівками торгової марки Monte. Призначена для якісного гогоління.
Завдяки потужному мотору, малому розміру та ваги, процес гоління буде легкий, швидкий та якісний.
Самозаточуючі ножі з якісної нержавіючої сталі, гарантують надійну работу тривалий час. Зручність, легкість, плавний хід незалежних плаваючих голівок.
Єргономічний корпус з пластику та гуми, чудово лежить у руці.
- Колір: червоний металик
- Система гоління: роторна
- Спосіб гоління: сухе та вологе
- Кількість голівок: 3 шт.
- Вага : 150 гр.
- Кількість налаштувань: дві (для гоління та тример для підрівнювання скронь та вусів)
- Ріжучій елемент: леза з нержавіючої сталі
- Догляд: сухе чищення щіточкою (є в комплекті), вологе, під струменем води.
- Додаткові рівняючі леза: Є, 25 мм
- Живлення: 220-240 В, 50-60Гц, 3 Вт
- Індикатор живлення: так
- Триваліссть роботи: від мережі
- Комплектація: бритва, щіточка для чищення, кабель живлення, захисний ковпачок.
Якісна, маленька, легенька бритва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monte |
| Тип електробритви | роторна |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість бритвених головок | 3 |
| Можливість вологого гоління | Так |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Плаваючі бритвені головки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Дитяча/тиха стрижка | Немає |
| Тип прибора | єлектрична бритва |
| Тример для окантовки | Да |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість параметрів довжини | 1 |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Так |
| Регулювання рухливості бритвеного блоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Час роботи від акумулятора | 0 хв |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Ні |
| Захисна кришка | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Керамічне покриття | Немає |
| Гоління для гоління | Немає |
| Дорожній футляр | Немає |
| Материал лезвий | Неіржавка сталь |
| Гіпоалергенне покриття | Немає |
| Самозагострювальні леза | Да |
| Насадка для стриження бороди та вусів | Да |
| Насадка для філіювання | Немає |
| Насадка-тример для носа та вух | Ні |
| Насадка-тример для тіла | Ні |
| Швидкість мотора | 6000 об/хв |
| Ширина леза | 22 мм |
| Індикатор заряду елементів живлення | Немає |
| Ширина леза тримера | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 620 ₴









