ПодарунокОкуляри сонцезахисні фотохромні хамелеон компьютерні Blue Blocker чорні 917_С1
- В наявності
- Код: 917_С1
550 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри Photochrom Blue Blocker. Лінзи хамелеони, компьютерні, максимальний комфорт для очей.
Жіноча, стильна овальна, безоправна, елегантна, модель з масивними з масивними металевими завушниками.
Легка та комфортна при посадці, добре пасує на середнє та невелике обличча.
Нейлонові лінзи, захистять від шкідливих сонячних променів 400UV та відблисків, ніжно-блакитні, темніють в синій. Додатково, захист від шкідливого блакитного випромінювання від смартфонів тощо.
Колір оправи: чорний матовий.
Фотохромні: при наповнені кристалічною решітки фотонами світла, темніють, та навпаки.
Система кріплення: болти
Дуже комфортні, лінзи пристосовуються до навколишнього освітлення.
Якісна металева оправа та металеві дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 58 |
| Висота лінзи | 41 |
| Загальна ширина оправи | 141 |
| Довжина завушника | 136 |
| Міст | 20 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: безобідкова, чорна, матова.
- Дужки-завушники: металеві, чорні матові.
- Лінзи: ніжно-блакитні, фотохромні, Blue Blocker, темніють в синій.
У подарунок: ганчірочка і чохол-пильник.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Безобідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Нейлон |
| Колір лінз | Блакитний |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Так |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 58 мм |
| Висота лінзи | 41 мм |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Довжина завушника | 136 мм |
| Міст | 20 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | Blue Blocker |
| Оправа | Безобідкові |
| модель | 2026 |
| Складана оправа | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 550 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні фотохромні хамелеон компьютерні Blue Blocker чорні 917_С1»








