ПодарунокОкуляри сонцезахисні фотохромні хамелеон компьютерні Blue Blocker чорні 620_С6
- В наявності
- Код: 620_С6
550 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри Photochrom Blue Blocker. Лінзи хамелеони, компьютерні, максимальний комфорт для очей.
Трендова жіноча овальна модель. Стильна, у роговій оправі, елегантна, витончена, дуже легенька при посадці.
Пасує на середнє та велике обличча.
Нейлонові лінзи, захистять від шкідливих сонячних променів 400UV та відблисків, ніжно-рожеві, темніють в темно-рожевий. Додатково, захист від шкідливого блакитного випромінювання від смартфонів тощо.
Колір оправи: чорний глянцевий.
Фотохромні: при наповнені кристалічною решітки фотонами світла, темніють, та навпаки.
Система кріплення: сталевий гарпун.
Дуже комфортні, лінзи пристосовуються до навколишнього освітлення.
Якісна пластикова оправа та пластикові дужки-завушники.
- Розміри:
| Ширина лінз | 50 |
| Висота лінзи | 37 |
| Загальна ширина оправи | 145 |
| Довжина завушника | 145 |
| Міст | 21 |
- Маса: 50 гр.
- Оправа: рогова пластикова, чорна глянцева.
- Дужки-завушники: пластикові, чорні глянцеві.
- Лінзи: ніжно-рожеві фотохромні, Blue Blocker, темніють в темно-рожевий.
У подарунок: ганчірочка і чохол-пильник.
Фото оригінальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Форма | Овальна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Нейлон |
| Колір лінз | Рожевий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Ні |
| Фотохромні | Так |
| Оптичне покриття | Багатофункціональне |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Висота лінзи | 37 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Міст | 21 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
| Особливості | Blue Blocker |
| Оправа | Безобідкові |
| модель | 2026 |
| Складана оправа | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 550 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні фотохромні хамелеон компьютерні Blue Blocker чорні 620_С6»








