влевовправо
ПодарунокОкуляри сонцезахисні полярізовані класичні у металевій оправі чорні матові Cavaldi EСP9002_C1
- В наявності
- Код: EСP9002_C1
500 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри Enrique Cavaldi Polarized.
Модель: класичні прямокутні, легка посадка, добре тримаються, завжди в тренді.
Лінзи поляризовані, захищають від відблисків металу, скла, води, від шкідливих сонячних променів (UV 400). Категорія фільтру: CAT.3 сонцезахисних окулярів, пропускна спроможність: 8 -18%, м'якого сірого кольору.
Добре підходить на середнє та велике обличча.
Якісна сталева оправа.
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
Система кріплення: болти.
- Розміри (мм):
| Ширина лінз | 57 |
| Висота лінзи | 48 |
| Загальна ширина оправи | 144 |
| Довжина завушника | 141 |
| Міст | 15 |
- Вага 50 гр.
- Оправа: металева, матова, чорна.
- Завушники: чорні, матові, метал.
- Лінзи: сірі, полікарбонатні, поляризовані.
В комплекті: ганчірочка і м'який чохол-пильник.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cavaldi |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 57 мм |
| Висота лінзи | 48 мм |
| Загальна ширина | 144 мм |
| Довжина завушника | 141 мм |
| Міст | 15 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | очки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| поляризазия | є |
| модель | класичні прямокутні |
| Оправа | Метал |
| Заушники | метал |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
- Ціна: 500 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 30 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні полярізовані класичні у металевій оправі чорні матові Cavaldi EСP9002_C1»






