ПодарунокОкуляри сонцезахисні полярізовані крапеля-авіатор у металевій оправі коричневі матові EСP5811_C3
- В наявності
- Код: EСP5811_C3
500 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри Enrique Cavaldi Polarized.
Модель: крапля-авіатор, легка посадка, добре тримаються, облягаюча форма, завжди в тренді.
Лінзи поляризовані, захищають від відблисків металу, скла, води, від шкідливих сонячних променів (UV 400). Категорія фільтру: CAT.3 сонцезахисних окулярів, пропускна спроможність: 8 -18%, м'якого коричневого кольору.
Універсальні, добре підходить як чоловікові, так і жінці на невелике обличча.
Якісна сталева оправа.
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
Система кріплення: флекси (пружини)
- Розміри (мм):
| Ширина лінз | 66 |
| Висота лінзи | 49 |
| Загальна ширина оправи | 141 |
| Довжина завушника | 135 |
| Міст | 12 |
- Вага 50 гр.
- Оправа: металева, матова, бронзова.
- Завушники: коричневі, матові, метал з пластиком.
- Лінзи: коричневі, полікарбонатні, поляризовані.
В комплекті: ганчірочка і м'який чохол-пильник.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cavaldi |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Авіатор |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 66 мм |
| Висота лінзи | 49 мм |
| Загальна ширина | 141 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 12 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | очки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| поляризазия | є |
| модель | Крапля-авіатор |
| Оправа | Метал |
| Заушники | Метал із пластиком |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
- Ціна: 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні полярізовані крапеля-авіатор у металевій оправі коричневі матові EСP5811_C3»





