влевовправо
ПодарунокОкуляри сонцезахисні полярізовані класичні у металевій оправі коричневі матові Cavaldi EСP1138_C3
- В наявності
- Код: EСP1138_C3
500 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонцезахисні окуляри Enrique Cavaldi Polarized.
Модель: класичні прямокутні, легка посадка, добре тримаються, завжди в тренді.
Лінзи поляризовані, захищають від відблисків металу, скла, води, від шкідливих сонячних променів (UV 400). Категорія фільтру: CAT.3 сонцезахисних окулярів, пропускна спроможність: 8 -18%, м'якого коричневого кольору.
Добре підходить на середнє та велике обличча.
Якісна сталева оправа.
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
Система кріплення: болти.
- Розміри (мм):
| Ширина лінз | 64 |
| Висота лінзи | 44 |
| Загальна ширина оправи | 147 |
| Довжина завушника | 141 |
| Міст | 13 |
- Вага 50 гр.
- Оправа: металева, матова, бронзова.
- Завушники: коричневі, матові, пластик.
- Лінзи: коричневі, полікарбонатні, поляризовані.
В комплекті: ганчірочка і м'який чохол-пильник.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cavaldi |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Метал |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 64 мм |
| Висота лінзи | 44 мм |
| Загальна ширина | 147 мм |
| Довжина завушника | 141 мм |
| Міст | 13 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | очки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| поляризазия | є |
| модель | класичні прямокутні |
| Оправа | Метал |
| Заушники | Метал із пластиком |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
- Ціна: 500 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 30 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні полярізовані класичні у металевій оправі коричневі матові Cavaldi EСP1138_C3»






