ПодарунокОкуляри сонцезахисні поляризовані у роговій оправі чорні матові Cavaldi ECP1011_C2
- В наявності
- Код: ECP1011_C2
500 ₴
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
Сонцезахисні окуляри, Enrique Cavaldi Polarized.
Поляризовані лінзи, м'якого сірого кольору, приберуть відблискі від води, скла і глянсових поверхонь, захистять від шкідливих сонячних променів (UV 400). Категорія фільтру: CAT.3, пропускна спроможність: 8-18%.
Модель: широкої квадратної форми, new wayfarer в пластиковій оправі, стриманий, завжди трендовий дизайн.
Легка при посадці, підійде на середнє та велике обличча.
Кріплення: сталевий гарпун
Просто необхідні на відпочінку біля водойм, за кермом та на риболовлі.
Лінзи полікарбонатні, не б'ються та не тріскаються при падінні.
- Розміри:
| Ширина лінз | 53 |
| Висота лінзи | 43 |
| Загальна ширина оправи | 145 |
| Довжина завушника | 141 |
| Міст | 18 |
- Вага до 50 гр.
- Оправа: чорна, матова пластикова.
- Завушники: чорні, матові пластикові.
- Лінзи: темно-сірі, полікарбонатні, поляризовані.
В подарунок: ганчірочка і м'який чохол-пильник.
Фото оригінальні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cavaldi |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Wayfarer |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Колір лінз | Темно-сірий |
| Колір | Чорний |
| Градієнти | Ні |
| Поляризація | Так |
| Фотохромні | Ні |
| Категорії та ступінь захисту лінз | 3 |
| Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання | 400 нм |
| Складна оправа | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 53 мм |
| Висота лінзи | 43 мм |
| Загальна ширина | 145 мм |
| Довжина завушника | 141 мм |
| Міст | 18 мм |
| Вага | 50 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | очки |
| Країна-виробник товару | Китай |
| поляризазия | є |
| модель | Вайфарер |
| Оправа | ABC пластик |
| Заушники | ABC пластик |
| Степінь захисту | Cat. 3, Пропускна здатність: 8-18 % |
- Ціна: 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Окуляри сонцезахисні поляризовані у роговій оправі чорні матові Cavaldi ECP1011_C2»






