влевовправо

Сумка барсетка через плече багатофункціона чорна Arctic Hunter GXB00732_Black
- Готово до відправки
- Код: GXB00732_Black
650 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальна сумка-барсетка на, або через плечо.
Доброї якості, фабричного виробництва китайського бренду Arctic Hunter.
Унісекс.
Вироблено в Китаї.
Щільний, вологовідштовхуючий, практичний поліестер, відмінної
якості.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль
якості.
Колір: чорний
Розміри:
_2 (M - Medium size)
- Висота: 26 см
- Ширина: 19,5 см
- Глибина: 6,5 см
- Об'єм: 3,3 Л
Регульований, незнімний, чорний ремінь з якісного, зносостійкого полієстеру, довжиною: від 55 до 110 см.
Відділи:
- Основний на змійці-блискавці - 1
- Клапан основний - немає
- Відділ внутрішній на змійці-блискавці - немає
- Кишеня на змійці-блискавці передня - 1
- Кишеня задня на змійці-блискавці - немає
- Кишеня внутрішня "телефон" - 1
- Кишеня внутрішня "планшет" - 1 з пом'якчуючим шаром.
- Кишеня внутрішня "таємна" на змійці-блискавці - немає
- USB вхід/вихід - немає
- Ручка: немає
Фото оригінальні.
Якісна сумка-барсетка на або через плечо..
Вироб сертифіковано, гарантія 3 місяця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic Hunter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина ручок | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Щільність тканини, г/м2 | 1000 |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Об'єм | 3.3 л |
| Стать | Унісекс |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Максимальний обхват талії | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал верху | поліестер |
| Вага | 200.0 |
| Товщина | 65 мм |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Вид застібки | молния |
| Клапан | немає |
| Лево-Право | Да |
| USB-вхід | Немає |
- Ціна: 650 ₴






