влевовправо

Жіночій гаманець портмоне з штучної пористої шкіри маленький бордовий IVORX SZ661B_Burgundy
- В наявності
- Код: SZ661B_Burgundy
450 ₴
+380 (93) 246-80-99
0996261071Менеджер по продажам
- +380 (93) 947-74-77Менеджер консультант
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночій шкіряний гаманець, доброї якості, турецького бренду IVORX.
Вироблено в Китаї.
Штучна шкіра, пориста, практична.
Рівні шви та рядки, доброякісна сталева фурнітура, суворий вихідний контроль якості.
Колір: бордовий
Розташування: горизонтальне
Матеріал: штучна шкіра
Розміри:
- Висота: 100 мм
- Ширина: 135 мм
- Глибина: 35 мм
Кріплення: магнити
Відділи:
- Основний для купюр - 1
- Монетниця - 1 всередені під змійкою-застібкою
- Металевий затискач для купюр - немає
- Відділи для карток та візиток - 6
- Кишеня на змійці-блискавці велика - 1
- Кишеня прихована на змійці-блискавці маленька - немає
- Кишеня прихована без змійки-блискавки - 1
- Кишеня прихована без змійки-блискавки зовні- немає
- Відділи для Sim карток - немає
- Віконце з ПВХ - 1
- Особливість: компактний розмір.
- Велика монетниця.
Фото оригінальні.
Партмоне фабричного виробництва, гарантія якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ivorx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Оздоблення та прикраси | Тиснення |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 70 г |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніти |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, відділ для монет, Відділ для ID паспорта, Відділення для дрібниць, 1 основне |
| Ручки | Немає |
| Висота | 100 мм |
| Форма | Прямокутник |
| Стиль | Класичний |
| Кількість відділень | 5 |
| Розмір | Маленький |
| Металевий пружинний затиск купюр | немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид застібки | на магнітах |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Матеріал перегородки купюрника | полиэстер |
| Особливості | Компактний |
- Ціна: 450 ₴








